| Code: | Christmas Double Walled Glass Mug |
| Desc: | A glass mug specially designed for Christmas! |
| Its double wall keeps your drink hot or warm longer! | |
| Colour: | Transparent |
| Best For: | Hot and cold drinks or beverages Suitable Promotion Gift, Gift With Purchase Christmas gift set for parents or elderly couples |
| Material: | Glass |
| Purpose: | Reunion Gift or Gift Set, Promotional Glass. Christmas Gift or Gift Set |
| Volume: | 300ml/ 10oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | Transparent |
| Material | Glass |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 12cm |
| Top Width | 9.3cm |
| Bottom Width | 6cm |
| Volume | 300ml/ 10oz |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.